HAZİRAN 2020 BÜLTEN YAYINDA

Blog Post HAZİRAN 2020 BÜLTEN YAYINDA

Neden Hx Nitro ?

Hx Nitro Akıllı kodlama sistemi, küçük ve büyük imalat endüstrileri için parti numarası logo ,barkod ,skt ve ürt tarihi yazdırmayı kolaylaştıran bir teknolojiye sahiptir. Dahili Wi Fi modülü aracılığıyla yazıcıyla iletişim kurmak için kişisel akıllı telefonların veya akıllı cihazların kullanılmaktadır. Bu, operatörlere mesajı tasarlamak, her mesaj için doğru yazdırma parametrelerini ayarlamak ve üretim hattındaki yazıcıların durumunu izlemek için kolay ve kullanışlı bir yol sağlar. 

Yazıcı her türlü paketleme hattına monte edilebilir. Bu esneklik, Hx Nitro'ya şişelerin, paketlerin ve hatta kartonların üzerine yüksek kalitede baskı yapabilmektedir.  Sistemde bakım maliyeti bulunmamakla beraber üretim hattınızı kesintiye uğratmamaktadır.

HX NITRO İLE FARKLILIĞI KEŞFEDİN.

Tüm yüzeylerde üstün görüntü kalitesi sağlamak için tasarlanmış Hx Nitro Akılı kodlama sistemi Üretici firmaların gözdesi olmaya devam etmektedir. Üretim hatlarında bakım gerektimeyen ve kolay çalışma yapısı sayesinde üretimin hızını kesintiye uğratmadan üstün performans sergilemektedir.

Wifi desteği ile uzaktan kolayca telefon ile yönetilebilir olması cihaz operatörleri için bir avantaj olmakla beraber operatörlerin memnuniyet derecelerini en üst seviyelere ulaştırmıştır.

Blog Post HAZİRAN 2020 BÜLTEN YAYINDA
Abant Makina

Abant Group en iyi bildiği iş olan paketleme, kodlama, etiketleme alanında, gıdadan otomotive, kozmetikten sanayiye kadar pek çok firmaya, üretimden başlayarak pazarlama ve satış sonrası hizmetleri kapsayan tüm aşamalarda %100 destek vermektedir.