COVID-19 BİLGİLENDİRMESİ

Blog Post COVID-19 BİLGİLENDİRMESİ

Değerli Müşterilerimiz ve Paydaşlarımız,

Abant Makine ekibi olarak tüm dünya’ yı etkileyen COVID-19 küresel salgınının neden olduğu krizi en etkin şekilde yönetmek için tüm kaynaklarımızı kullanıyoruz.
 
▪ Ekibimizin güvenliğini sağlamak suretiyle hizmet akışımızı aksamadan sürdürebilmek amacı ile aşağıdaki güvenlik önlemlerini almış bulunmaktayız:

▪ Mesai saatlerimizde herhangi bir değişiklik yapılmaksızın 30.3.2020 tarihinden itibaren dönüşümlü olarak %70 uzaktan çalışma modeline geçmiş bulunmaktayız.

▪ Merkezimiz , Showroom, imalat ve servis Atölyemiz, araçlarımız alınan hijyen önlemleri ile dezenfekte edilmektedir.

▪ Depolarımızda ve sahadaki ekiplerimiz azami tedbirleri alarak çalışmalarını sürdürmektedirler.

▪ T.C. Sağlık Bakanlığı, sektör birlikleri, ortaklarımız ile yakın temasta kalarak yeni önlemleri öğrenmeye ve almaya devam etmekteyiz.

▪ Teknolojik alt yapımızı müşterilerimize kesintisiz hizmet verebilecek biçimde kurguladık.

Toplantılarımıza online platformda devam etmekteyiz.
 
Sipariş ve sorularınız için tüm ekibimize telefon ve e-mail ile ulaşılabilmektedir. Ekip listesi için tıklayınız  ( İletişim Listesi )

 
Siz sayın müşterilerimize 46 yıldır kesintisiz hizmet sunan Abant Makine ailesi olarak tüm dünya vatandaşları ile birlikte içinden geçtiğimiz bu zor dönemi sakin, kontrollü ve tedbirli bir şekilde birbirimize destek olarak atlatabileceğimize inanıyoruz.
 
Bu süreçte sağlayacağınız destek ve anlayış için teşekkür ederiz.
 
Sağlıklı günlere en kısa sürede hep birlikte kavuşmak dileğiyle.

Blog Post COVID-19 BİLGİLENDİRMESİ
Abant Makina

Abant Group en iyi bildiği iş olan paketleme, kodlama, etiketleme alanında, gıdadan otomotive, kozmetikten sanayiye kadar pek çok firmaya, üretimden başlayarak pazarlama ve satış sonrası hizmetleri kapsayan tüm aşamalarda %100 destek vermektedir.